Strona główna >> Aktualności
 • TECH Sterowniki
  09.03

  W dniu 8.03.2018 uczetniczyliśmy w szkoleniu w zakresie montażu, obsługi i serwisu sterowników firmy TECH.

  Jest to polska firma prężnie działająca w segmencie produkcji sterowania instalacjami. Wszystkie produkty opracowywane są od podstaw na miejscu. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania i dobrym wzornictwem. Podczas szkolenia można było obejrzeć cały proces produkcyjny. 

  Z szerokiej gamy produktów najbardziej interesowały nas sterowniki instalacji, wraz z rozbudowanymi...

 • Inteligentny System Sterowania Ogrzewaniem iT600 Smart Home
  09.03

  W dniu 7 marca uczestniczyliśmy w szkoleniu z zakresu doboru, montażu i uruchomienia urządzeń firmy SALUS Controls w Kobielicach.  Jest to firma wchodząca w skład międzynarodowej spółki Computime-Group Limited.

  Szkolenie zgłębiało wiedzę w zakresie Inteligentnego Systemu Sterowania Ogrzewaniem iT600 Smart Home. Największymi zaletami tego rozwiązania jest elastyczność. Dzięki bogatej ofercie produktowej można stworzyć różnorodne rozwiązania dopasowane do najbardziej wymagających...

 • Zmiana godzin otwarcia sklepu w soboty
  08.07

  Informujemy, że w miesiącu lipiec, sklep stacjonarny będzie nieczynny w soboty.

  W pozostałe dni, od poniedziałku do piątku, sklep czynny w godzinach od 8.30 do 16.30.

  Zapraszamy!

   

 • ACV specjalista od stali nierdzewnej
  24.05

  W dniu 16.05.2017 zostaliśmy przeszkoleni i zdobyliśmy uprawnienia do montażu urządzeń belgijskiej firmy ACV.

   

  ACV projektuje, produkuje i sprzedaje rozwiązania inżynieryjne do produkcji ciepłej wody dla domowych i wyspecjalizowanych zastosowań od 1922 roku. Jest specjalistą od stali nierdzewnej. Przez ponad 40 lat, wybór tego materiału, który jest odporny na najbardziej korozyją wodę, dał produktom ACV wyjątkową długą żywotność przy minimum obsługi. ACV...

 • Pierwsze uruchomienie kotła gazowego IMMERGAS
  14.02

  Na srtonie producenta http://www.immergas.com.pl znajduje się następująca informacja:

  "Pierwszego uruchomienia może dokonać tylko Autoryzowany Serwis Techniczny Immergas. Zanim jednak skontaktujemy się z najbliższym serwisem należy zadbać o odpowiednie przygotowanie instalacji. Sama instalacja musi być wykonana zgodnie z obowiązującymi w Polsce normami i przepisami.

  Podłączenie urządzenia do instalacji może być wykonane...

 • Pompa ciepła Vaillant flexoTHERM exclusive – NOWOŚĆ 2016
  01.04

  W 2016 roku Vaillant wprowadza do swojej oferty nową linię pomp ciepła typu flexoTHERM i flexoCOMPACT z wbudowanym zasobnikiem c.w.u. . Energię pompa może pobierać z ziemi, powietrza lub wody.

  W nowych urządzeniach zastosowano sprężarkę z technologią wtrysku pary EVI, która zapewnia niezwykle wysoką sprawność przy niskich temperaturach dolnego źródła. W obiegu ziębniczym zastosowano dwa elektroniczne zawory rozprężne. W efekcie czego...

 • Dom niskoenergetyczny pod Toruniem.
  15.12

  Według założeń Właściciela dom ma spełniać najwyższe standardy energooszczędności. Dobrze dobrana i starannie wykonana izolacja zewnętrzna oraz stolarka okienna, pozwoliły na ogrzewanie całego domu matami elektrycznymi w systemie DEVIflex.

  W tym przypadku nasza rola sprowadziła się do montażu instalacji...

 • Nowoczesna kotłownia gazowa w hotelu pod Toruniem
  08.01

  Minął rok od uruchomienia kotłowni gazowej w hotelu pod Toruniem. Wykorzystano tu wiedzę i urządzenia renomowanych firm z branży grzewczej takich jak Vaillant, Biawar, MK Żary. Czynnik grzewczy w całym układzie tłoczą elektroniczne pompy firmy WILO.

  ...

 • Dojazd do SŁAWKO na nowej Trasie Średnicowej
  09.07

  Obecnie najdogodniejszy dojazd do naszej firmy jest od strony ul. Grudziądzkiej i lub ul. Legionów nowo otwartą Trasą Średnicową.

  Po minięciu skrzyżowania Legionów/Wybickiego, za przystankiem autobusowym, należy skręcić w pierwszy wjazd, między zielonymi ekranami.

   

   

  Następnie wjechać na parking...

 • Szkolenie w zakresie pomp ciepła firmy NIBE-BIAWAR
  12.05

  W dniach 6-7 maja 2014r nasz pracownik odbył szkolenie z zakresu doboru, instalacji oraz obsługi pomp ciepła szwedzkiej firmy NIBE.

   

  pompy ciepła NIBE

Strony

Szybki kontakt

Sklep – Technika grzewcza i sanitarna
ul. Wybickiego 74/1,
87-100 Toruń

tel/fax: 56 655 21 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 9.00-15.00
sobota: ZAMKNIĘTE

Dział handlowy:
Hanna Korol
tel.kom.: 601 494 041

Dział techniczny:
Sławomir Korol
tel.kom.: 605 744 040