Strona główna >> Aktualności >> ACV specjalista od stali nierdzewnej

W dniu 16.05.2017 zostaliśmy przeszkoleni i zdobyliśmy uprawnienia do montażu urządzeń belgijskiej firmy ACV.

 

ACV projektuje, produkuje i sprzedaje rozwiązania inżynieryjne do produkcji ciepłej wody dla domowych i wyspecjalizowanych zastosowań od 1922 roku. Jest specjalistą od stali nierdzewnej. Przez ponad 40 lat, wybór tego materiału, który jest odporny na najbardziej korozyją wodę, dał produktom ACV wyjątkową długą żywotność przy minimum obsługi. ACV stworzyło, technologię, którą można znaleźć w większości produktów ACV i która zapewnia im wyjątkową wydajność.

Obecnie ACV oferuje innowacyjne produkty dla zaspokojenia potrzeb związanych z ciepłą wodą. Dzięki wyjątkowej technologii, ACV oferuje rozwiązania, które są trwałe, efektywne, ekonomiczne i przyjazne dla środowiska.

Smart na całe życie!

Dożywotna gwarancja na wymienniki Smart o pojemności 100 - 400 l do użytku domowego.

Warunki gwarancji

W swojej ofercie firma posiada kotły kondensacyjne z rozwiązaniami wyróżniającymi je na tle konkurencji. Kotły serii Prestige i HeatMaster posiadają samoczyszczący się kondensacyjny wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej. Natomiast elektroniczny regulator kotła ACVMax daje m.in. możliwość sterowania 2 obiegami grzewczymi i łączenia do czterech kotłów w kaskady, bez dodatkowych modułów.

                          

 

Ciekawą propozycją są kotły z serii Kompakt. Posiadają świetny kondensacyjny wymiennik ciepła z aluminium. Jego budowa umożliwia pracę kotła kondensacyjnego w układzie otwartym. Konstrukcja wymiennika sprawia, że woda grzewcza nie jest narażona na zbyt wysokie temperatury, co znacząco ogranicza odkładanie się kamienia i innych niekorzystnych osadów wydłużając jego żywotność.

   Kompakt HR eco 24/28

 1. Podłączenie przewodu powietrznego dla systemu równoległego.
 2. Ręczny odpowietrznik.
 3. Palnik gazowy modulowany Premix.
 4. Naczynie przeponowe 6 l.
 5. Panel sterowniczy.
 6. Podłączenie komina.
 7. Wentylator.
 8. Wężownica c.o.
 9. Wymiennik aluminiowy.
 10. Zespół zaworu gazowego.
 11. Pompa c.o. wysokiej wydajności.

Ciekawą możliwością jest podłączenie zasobnia ciepłej wody użytkowej do kotła dwufunkcyjnego. W razie zmiany przyszłych potrzeb, nie musimy wymieniać kotła, a jedynie dokupić zasobnik i zawór trójdrogowy.

Szybki kontakt

Sklep – Technika grzewcza i sanitarna
ul. Wybickiego 74/1,
87-100 Toruń

tel/fax: 56 655 21 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 9.00-15.00
sobota: ZAMKNIĘTE

Dział handlowy:
Hanna Korol
tel.kom.: 601 494 041

Dział techniczny:
Sławomir Korol
tel.kom.: 605 744 040