Strona główna >> Aktualności >> Inteligentny System Sterowania Ogrzewaniem iT600 Smart Home

W dniu 7 marca uczestniczyliśmy w szkoleniu z zakresu doboru, montażu i uruchomienia urządzeń firmy SALUS Controls w Kobielicach.  Jest to firma wchodząca w skład międzynarodowej spółki Computime-Group Limited.

Szkolenie zgłębiało wiedzę w zakresie Inteligentnego Systemu Sterowania Ogrzewaniem iT600 Smart Home. Największymi zaletami tego rozwiązania jest elastyczność. Dzięki bogatej ofercie produktowej można stworzyć różnorodne rozwiązania dopasowane do najbardziej wymagających klientów.

Wszystko zapakowane jest w bardzo przejrzystą i intuicyjną stronę www. Bezpłatny i bezterminowy dostęp do systemu mamy z poziomu komputera i smartphona.

Sterowanie ogrzewaniem odbywa się z zastosowaniem algorytmów TPI oraz w systemach EXPERT funkcją PWM, co zwiększa komfort użytkowania systemów podłogowych z dużą bezwładnością cieplną.

Bezprzewodowy system iT600 oparty jest o sieć typu MESH z protokołem transmisji danych ZigBee. Wszystkie elementy zasilane 230V są jednocześnie wzmacniaczami sygnału. Dzięki takiemu połączeniu stworzenie systemu bezprzewodowego jest znacznie prostsze i niejednokrotnie tańsze.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Przygotujemy rozwiązanie dobrane do Waszych potrzeb.

Szybki kontakt

Sklep – Technika grzewcza i sanitarna
ul. Wybickiego 74/1,
87-100 Toruń

tel/fax: 56 655 21 00

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 9.00-15.00
sobota: ZAMKNIĘTE

Dział handlowy:
Hanna Korol
tel.kom.: 601 494 041

Dział techniczny:
Sławomir Korol
tel.kom.: 605 744 040