Firma Sławko powstała w 1994 roku w Toruniu.

Dziś korzystamy z doświadczeń naszych Klientów i Instalatorów, z którymi mogliśmy współpracować przez te wszystkie lata oraz z własnych, zdobytych w nieustającym procesie podnoszenia kwalifikacji. Wykonaliśmy dziesiątki instalacji grzewczych, gazowych i sanitarnych w domach jednorodzinnych i mieszkaniach.

Jesteśmy firmą, która nieustannie zwiększa zakres swojej działalności.

W celu sprostania wymaganiom naszych Klientów, zdobywamy wiedzę o najnowszych trendach i nowoczesnych systemach. Uczestniczymy w targach instalacyjnych i szkoleniach renomowanych producentów. Chętnie stosujemy nowoczesne techniki i ekologiczne rozwiązania.

W 2001 roku otworzyliśmy sklep.

SŁAWKO baterie i porcelanaOferujemy szeroką gamę produktów potrzebnych do wykonania każdej instalacji sanitarnej i grzewczej.  Od najdrobniejszych uszczelek i złączek do kompleksowych kotłowni. Z naszych usług skorzystało wielu Klientów, którzy poszukiwali nie tylko najtańszych rozwiązań, lecz również firmy wiarygodnej, z doświadczeniem, której można zaufać.

SŁAWKO materiały instalacyjne

W ofercie posiadamy kształtki i złączki do systemów instalacyjnych wodnych oraz centralnego ogrzewania z miedzi, zgrzewanego PP, skręcanego PE, skręcanego, zaciskowego PEX-Al-PEX. Dostępne są również kształtki stalowe i ocynkowane. Szeroki wybór trójników, redukcji, rur, kolan, muf i nypli w rozmiarach typowych dla instalacji domowych.

SŁAWKO złączki ocynkowaneOd ręki dostępne są również materiały do instalacji kanalizacyjnych w rozmiarach od fi32 do fi110, wraz z pełnym asortymentem syfonów, półsyfonów, sztucerów i redukcji.

Oferujemy materiały instalacyjne do wykonywania domowych instalacji gazowych oraz przyłączy gazowych od licznika gazu do budynku. Wykonujemy usługi zgrzewania elektrooporowego instalacji gazowych PE oraz zaciskowych w miedzianym systemie Press Gas, który nie wymaga użycia otwartego ognia przy montażu instalacji wewnątrz budynku.

W naszym sklepie dostępne są również od ręki elastyczne przewody gazowe do podłączenia kuchni gazowych o długości od 0,5m do 2,0m. Dysze i kompletne zestawy do przezbrojenia kuchni z gazu ziemnego na gaz propan-butan wraz z reduktorami.

Naszym najważniejszym celem jest poznawanie i zaspakajanie potrzeb naszych Klientów.

W miłej i partnerskiej atmosferze poznajemy potrzeby i oczekiwania Klientów, co owocuje dostarczaniem rozwiązań, które w pełni spełniają ich finansowe i jakościowe wymagania.

Na wykonywane usługi udzielamy pisemnej gwarancji.

Świadczymy usługi w zakresie: