Strona główna >> Firma >> Wykonanie

Na podstawie przygotowanego planu i kosztorysu realizujemy zamówienia w ustalonym terminie.

Przed przystąpieniem do realizacji inwestycji ustalamy z klientami harmonogram prac i sposób płatności. Tym sposobem obie strony mogą przygotować się odpowiednio wcześniej. Skraca to okres prac i zmniejsza koszty wykonawstwa. Sporządzamy odpowiednie umowy przedwstępne dając gwarancję rzetelności.

Jakość wykonywanych przez nas usług jest dla nas priorytetem.

PStary Toruń modernizacja instalacji centralnego ogrzewania.odczas wykonywania każdej instalacji stawiamy na sprawdzone materiały. Wiemy, że wykonywane przez nas projekty mają służyć bezawaryjnie przez wiele lat, co w praktyce daje Klientowi wymierne oszczędności. Większość instalacji centralnego ogrzewania i sanitarnych znajduje się w zabudowie. Szczególną wagę przykładamy do instalacji ogrzewania podłogowego. Koszty naprawy takich instalacji często przekraczają zaoszczędzone początkowo pieniądze, dodatkowo przysparzając niepotrzebnych kłopotów. Dlatego jakość jest dla nas tak ważna.

 

Na wykonywane przez nas prace udzielamy pisemnej gwarancji.

Po zakończeniu prac pisemnie sporządzamy protokół odbioru inwestycji. Klient potwierdza tym samym, swoją satysfakcję z wykonanej przez nas usługi.